Facebook Instagram Medium Twitter Youtube iComfort Snowflake Icon
ЗНИЖКА 10%

Матрац Serta Perfect Sleeper Twin

Знижка 10%

Який розмір вам потрібен?
80 830 грн.
89 815 грн.

Економія: 8 985 грн.

Serta Perfect Sleeper Twin
Особливості матраца Serta Twin
Поєднання виняткових властивостей натуральних матеріалів із чудовими традиційними технічними рішеннями.
Serta 5 Zone Support
5-ти зональний блок незалежних пружин.
Шовковий трикотаж
Ідеальний температурний баланс.
Двосторонній
З різною жорсткістю сторін.

Фірмовий верхній комфортний шар Serta

Пишний верхній шар, простібаний з ортопедичною піною, створює додатковий комфорт. Шовкова трикотажна тканина з натуральною структурою забезпечує ідеальну циркуляцію повітря. Завдяки цьому створюється комфортний температурний баланс під час сну.
Serta 5 Zone Pocket Springs System

Фірмовий пружинний блок Serta забезпечує правильну підтримку для різних частин тіла: голови, плечей, нижньої частини спини, стегон та ступнів. Це допомагає забезпечити правильне вирівнювання хребта та додаткову підтримку там, де вам це потрібно найбільше, роблячи ваш сон комфортним та розслаблюючим.Фірмовий пружинний блок Serta
5 Zone Pocket Springs System
Наповнення матраца Serta Twin
Відчуття жорсткості: Сторона 1 (з латексом): вище за середню жорсткість, незначне занурення в матрац, водночас пружна анатомічно правильна підтримка. Сторона 2 (з піною Memory): середня жорсткість, обволікання, відсутність зворотнього тиску, водночас анатомічно правильна підтримка.

Serta Pocket Springs
Система Pocket Springs є системою з індивідуально упакованих пружин, поміщених у власну тканинну кишеню. Пружинний блок Pocket Springs повторює контур тіла і мінімізує передачу рухів через матрац, це означає, що, якщо людина повертається під час сну, це не потурбує іншу людину, що спить поруч.
Serta 5 Zone Support
5 - зонна підтримка разом із Serta Pocket Springs забезпечує змінну підтримку для різних частин тіла: голови, плечей, нижньої частини спини, стегон та ступней. Це допомагає забезпечити правильне вирівнювання хребта та додаткову підтримку там, де вам це потрібно найбільше, роблячи ваш сон комфортним та розслаблюючим.
Serta Latex Foam
Латекс Serta дуже еластичний і має ефект зворотного відскоку, завдяки цьому тіло вирівнюється в анатомічно правильне положення. Структура Serta Latex Foam, що складається з великої кількості «вентиляційних отворів» забезпечує відмінну циркуляцію повітря, до того ж, латекс має гіпоалергенні, протимікробні та антибактеріальні властивості, це дарує відчуття розслаблення та гарного самопочуття.
Serta Memory Foam
Піна з ефектом пам'яті, винайдена NASA у 1966 році для підвищення безпеки авіаційних подушок, сьогодні широко використовується завдяки своїм унікальним властивостям. Memory Foam приймає форму вашого тіла, що мінімізує зворотний тиск і забезпечує комфорт і терапевтичну підтримку.
Шовковий трикотаж
Шовкова трикотажна тканина з натуральною структурою забезпечує ідеальну циркуляцію повітря. Завдяки цьому створюється комфортний температурний баланс під час сну.
Ортопедичні піни Serta
Для надання необхідного рівня жорсткості та комфорту використовується комбінація ортопедичних пін різних властивостей, щільності та пружності. Всі піни мають антибактеріальні властивості і мають міжнародний сертифікат безпеки.
Serta Foam Encasement
Є блоками піни підвищеної щільності, які розташовані по периметру боковин матраца. Serta Foam Encasement забезпечує підтримку країв, тому ви можете спати поруч із краєм, не відчуваючи, що ось-ось скотитеся.
5 причин купити матрац Serta Twin
Якщо Ви досі сумніваєтеся у покупці, ось вам 5 причин купити матрац Serta прямо зараз.
1. We Make the World's Best Mattress
Девіз нашої компанії – «Ми робимо найкращі у світі матраци». І ці слова абсолютно виправдані 90-річною успішною роботою нашої компанії в більш ніж 150 країнах світу. Тому купуючи матрац Serta будьте впевнені, що ви купуєте кращий.
2. Сон, як у п'ятизірковому готелі
Наша компанія є офіційним постачальником мереж готелів Hilton, Intercontinental, Marriott, Bellagio, Omny Hotels & Reserts та багатьох інших. Тому відпочинок на матраці Serta, такий комфортний як у п'ятизірковому готелі.
3. Міжнародний сертифікат Sertipur
Матеріали, які використовуються у наших матрацах ретельно перевіряються та не містять жодних шкідливих речовин, це підтверджено міжнародним сертифікатом безпеки матеріалів Sertipur. Тому будьте спокійні за своє здоров'я під час сну на матраці Serta.
4. Довговічність
У матрацах Serta використовуються найпередовіші технології та матеріали. Усі матраци проходять ретельну перевірку на витривалість, тому будьте впевнені, що при правильній експлуатації Serta прослужить вам від 10 років і не втратить своїх властивостей.
5. Serta вирішує основні проблеми сну
Ворочаєтесь під час сну, спите як у гамаку, занадто жарко, прокидаєтеся від рухів партнера, відчуваєте, що скочуєтесь з краю матраца – забудьте про ці проблеми, якщо у вас матрац Serta.
Досить рахувати овець ночами.
Купуйте Serta!

Опис

Гарантія на моделі матраців Serta становить 10 років при використанні захисного чохла, придбаного спільно з матрацом у фірмовому салоні Serta.

Анатомічний матрац Twin by Serta розроблений для вирішення найпоширеніших проблем зі сном.

Завдяки шару з піни Memory з одного боку та шару з натурального латексу з іншого, а також пружинній системі Serta 5-Zone Pocket Springs усередині, матрац створює умови для ідеального сну. Шовкове трикотажне полотно гарантує здоровий сон та забезпечує ідеальну циркуляцію повітря.

Система 5-Zone Pocket Springs забезпечує ідеальну підтримку всього тіла та мінімізує передачу рухів партнера через матрац.

 • Пружини: 5 Zone Pocket Springs
 • Висота: 28 см (±1 см).
 • Відчуття жорсткості: Сторона 1 (з латексом): вище за середню жорсткість, незначне занурення в матрац, водночас пружна анатомічно правильна підтримка. Сторона 2 (з піною Memory): середня жорсткість, обволікання, відсутність зворотнього тиску, водночас анатомічно правильна підтримка.
 • Максимальна підтримувана вага на особу: до 140 кг.

Характеристики

Бренд

Serta

Колекція

Perfect Sleeper

Жорсткість

середньої жорсткості / вище середньої жорсткості

Вага на спальне місце

до 140 кг

Висота, см

28

100% безпечна покупка з Serta

  • Доставка

   Доставка до під'їзду Київ (200 грн.), Дніпро (200 грн.), Одеса (300 грн.).
   Доставка Новою поштою за тарифами перевізника.
   Умови доставки та оплати

  • Повернення

   Повернення або обмін можливий протягом 14 днів з моменту отримання товару.
   Умови обміну та повернення