Facebook Instagram Medium Twitter Youtube iComfort Snowflake Icon
banner

Обмін та повернення товару

Відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів" покупці мають право обміняти куплений товар на протязі 14 днів з дня покупки, якщо він не був у споживанні, збережено його товарний вид (включаючи упаковку), споживчі властивості, пломби, фабричні ярлики, і є документи, що підтверджують придбання продукції у даного продавця.

«Подушки, чохли та постільна білизна не підлягають поверненню, або обміну.»

ДЛЯ ОБМІНУ АБО ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ НАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ ПОКУПЦЕВІ НЕОБХІДНО НАДАТИ:

Зверніть увагу, що товар належної якості, з якого була знята виробнича упаковка набуває статусу «був у використанні» і не може бути повернутий, згідно ЗАКОНУ УКРАЇНИ "Про захист прав споживачів": (Стаття 9. Права споживача при придбанні товару належної якості). Будьте уважні при прийомі товару!

ДЛЯ ОБМІНУ АБО ПОВЕРНЕННЯ товару неналежної якості ПОКУПЦЕВІ НЕОБХІДНО НАДАТИ:

Увага: У всіх випадках повернення або обміну товару покупець оплачує транспортні витрати в розмірі 400 грн. (Київ).

Технологічний запах матраца

Якщо ви розпакували матрац і відчули різкий запах – не варто панікувати! При виробництві матраців використовується клейова технологія, завдяки якій скріплюються різні шари матраца. Відразу ж після виготовлення матраци упаковуються в поліетиленову упаковку і летючі речовини не встигають вивітриться. У зв'язку з цим, після розкриття упаковки ви будете відчувати виражений технологічний запах. Переважна кількість розчинників вивітрюється протягом перших 6-8 годин. Варто також враховувати, що деякі наповнювачі можуть мати свій незвичний для людини запах. Кокосова койра може виділяти деревний аромат, латекс - солодкуватий запах. Навіть природні матеріали, повсть, морська трава, бавовна, вовна, мають свій специфічний запах.

Для більш швидкого вивітрювання матраца рекомендується: