Facebook Instagram Medium Twitter Youtube iComfort Snowflake Icon

Матрац Serta V-Comfort

Який розмір вам потрібен?
Ціна 20 340 грн.

Опис

Міцний сон - це втілення мрії з анатомічним матрацом V-Comfort!

Пружинна система Serta High Pocket з технологією PosturPerfection забезпечує вдвічі більшу підтримку, де це найбільше необхідно, підходить для партнерів з різною статурою та положенням під час сну, а верхня частина Serta Pillow забезпечує додатковий комфорт для найкращого сну.

Шари Aloe Vera та бавовни роблять матрац гіпоалергенним за своєю природою, забезпечуючи здорове та омолоджуюче середовище для сну.

 • Пружини: 572 для розміру 160x200 см.
 • Висота: 29 см (± 1 см).
 • Відчуття жорсткості: вище середньої жорсткості, невелике занурення в матрац, обволікання і водночас пружна підтримка.
 • Максимальна підтримувана вага на людину: до 140 кг.

Характеристики

Бренд

Serta

Вага на спальне місце

до 140 кг

Висота, см

29

100% безпечна покупка з Serta

  • Доставка

   Бесплатная доставка до подъезда в Киеве, Днепре, Одессе. В другие населенные пункты Украины осуществляется бесплатная доставка до склада компании перевозчика «Новая Почта» при заказе от 5000 грн. Возможен самовывоз товаров со складов. Подробнее

  • Повернення

   Будь-яка покупка безпосередньо на Serta.com покривається нашої 120-денної пробної версією на дому. Починаючи з дня доставки, ми рекомендуємо спати на новому матраці не менше 30 днів, щоб ваше тіло могло пристосуватися. Якщо ви вирішите, що цей матрац вам не підходить, і ви берете участь в 120-денний домашній пробної версії, зв'яжіться з нами по телефону або електронною поштою, і ми зможемо організувати повернення. Зверніть увагу, що 120-денна домашня пробна версія поширюється тільки на покупки, зроблені на Serta.com.