Facebook Instagram Medium Twitter Youtube iComfort Snowflake Icon

Матрац Serta Perfect Sleeper V-Comfort

Знижка 10%

Який розмір вам потрібен?
24 700 грн.
27 445 грн.

Економія: 2 745 грн.

Serta Perfect Sleeper V-Comfort
Особливості матраца Serta V-Comfort
Поєднання виняткових властивостей натуральних матеріалів із чудовими традиційними технічними рішеннями.
Serta High Pocket Springs System
Фірмовий пружинний блок із технологією PosturPerfection
Turn Free Usage
Не потрібно перевертати матрац.
Pillow Top
Покращує унікальні відчуття від сну.

Верхній комфортний шар Serta

Пишний верхній шар, простібаний з ортопедичною піною, створює додатковий комфорт. Високоякісний трикотаж, чудово «дихає» допомагає підтримувати ідеальну температуру тіла. Не втрачає форму, має антибактеріальні властивості. Тканина з просоченням Aloe Vera робить матрац гіпоалергенним та придатним для людей з дуже чутливою шкірою.
Serta High Pocket Springs System

Пружинний блок з технологією PosturPerfection забезпечують подвійну підтримку хребта в зонах, де навантаження найбільше, що забезпечує анатомічно правильне положення під час сну. До того ж, High Pocket Springs System мінімізує передачу рухів партнера.Serta High Pocket Springs System
Подвійна підтримка з технологією PosturPerfection
Наповнення матраца Serta V-Comfort
Відчуття жорсткості: вище за середню жорсткість, невелике занурення в матрац за рахунок Pillow Top, обволікання і водночас пружна підтримка.

Serta High Pocket Springs System
Пружинний блок з технологією PosturPerfection забезпечують подвійну підтримку хребта в зонах, де навантаження на пружинний блок більше, що забезпечує анатомічно правильне положення під час сну.
Шар бавовни
Бавовна – натуральний матеріал, з терморегулюючими властивостями. Волокна бавовни міцні і добре пропускають повітря, дозволяючи циркулювати повітря, забезпечуючи хороший теплообмін. Завдяки своїм властивостям бавовна створює гігієнічне та дуже комфортне середовище для сну з відчуттям «сну на хмарах».
Тканина з просоченням Aloe Vera
Лікувальні властивості Aloe Vera широко відомі вже багато років. Більше 160 чистих біологічних речовин, включаючи ферменти, вітаміни, мінерали та незамінні кислоти, містяться в гелі з листя алое, яке оздоровлює та омолоджує шкіру, підтримуючи її природний баланс. Aloe Vera також має антиалергенні властивості. Тканина з просоченням Aloe Vera робить матрац гіпоалергенним та придатним для людей з дуже чутливою шкірою.
Ортопедичні піни Serta
Для надання необхідного рівня жорсткості та комфорту використовується комбінація ортопедичних пін різних властивостей, щільності та пружності. Всі піни мають антибактеріальні властивості і мають міжнародний сертифікат безпеки.
Pillow Top
Покращує унікальні відчуття від сну на матраці, забезпечуючи додатковий комфорт та затишок. Pillow Top також продовжує термін служби матраца, захищаючи його від вологи та зносу.
Serta Foam Encasement
Є блоками піни підвищеної щільності, які розташовані по периметру боковин матраца. Serta Foam Encasement забезпечує підтримку країв, тому ви можете спати поруч із краєм, не відчуваючи, що ось-ось скотитеся.
5 причин купити матрац Serta V-Comfort
Якщо Ви досі сумніваєтеся у покупці, ось вам 5 причин купити матрац Serta прямо зараз.
1. We Make the World's Best Mattress
Девіз нашої компанії – «Ми робимо найкращі у світі матраци». І ці слова абсолютно виправдані 90-річною успішною роботою нашої компанії в більш ніж 150 країнах світу. Тому купуючи матрац Serta будьте впевнені, що ви купуєте кращий.
2. Сон, як у п'ятизірковому готелі
Наша компанія є офіційним постачальником мереж готелів Hilton, Intercontinental, Marriott, Bellagio, Omny Hotels & Reserts та багатьох інших. Тому відпочинок на матраці Serta, такий комфортний як у п'ятизірковому готелі.
3. Міжнародний сертифікат Sertipur
Матеріали, які використовуються у наших матрацах ретельно перевіряються та не містять жодних шкідливих речовин, це підтверджено міжнародним сертифікатом безпеки матеріалів Sertipur. Тому будьте спокійні за своє здоров'я під час сну на матраці Serta.
4. Довговічність
У матрацах Serta використовуються найпередовіші технології та матеріали. Усі матраци проходять ретельну перевірку на витривалість, тому будьте впевнені, що при правильній експлуатації Serta прослужить вам від 10 років і не втратить своїх властивостей.
5. Serta вирішує основні проблеми сну
Ворочаєтесь під час сну, спите як у гамаку, занадто жарко, прокидаєтеся від рухів партнера, відчуваєте, що скочуєтесь з краю матраца – забудьте про ці проблеми, якщо у вас матрац Serta.
Досить рахувати овець ночами.
Купуйте Serta!

Опис

Гарантія на моделі матраців Serta становить 10 років, у разі використання захисного чохла, придбаного спільно з матрацом у фірмовому салоні Serta.

Міцний сон - це втілення мрії з анатомічним матрацом V-Comfort!

Пружинна система Serta High Pocket з технологією PosturPerfection забезпечує вдвічі більшу підтримку, де це найбільше необхідно, підходить для партнерів з різною статурою та положенням під час сну, а верхня частина Serta Pillow забезпечує додатковий комфорт для найкращого сну.

Шари Aloe Vera та бавовни роблять матрац гіпоалергенним за своєю природою, забезпечуючи здорове та омолоджуюче середовище для сну.

 • Пружини: 572 для розміру 160x200 см.
 • Висота: 29 см (± 1 см).
 • Відчуття жорсткості: вище середньої жорсткості, невелике занурення в матрац, обволікання і водночас пружна підтримка.
 • Максимальна підтримувана вага на людину: до 140 кг.

Характеристики

Бренд

Serta

Колекція

Perfect Sleeper

Жорсткість

вище середньої жорсткості

Вага на спальне місце

до 140 кг

Висота, см

29

100% безпечна покупка з Serta

  • Доставка

   Доставка до під'їзду Київ (200 грн.), Дніпро (200 грн.), Одеса (300 грн.).
   Доставка Новою поштою за тарифами перевізника.
   Умови доставки та оплати

  • Повернення

   Повернення або обмін можливий протягом 14 днів з моменту отримання товару.
   Умови обміну та повернення