Facebook Instagram Medium Twitter Youtube iComfort Snowflake Icon

Матрац Serta V-Fresh

Який розмір вам потрібен?
Ціна 31 125 грн.

Опис

Настав час насолодитися спокійним і здоровим сном. Анатомічний матрац V-Fresh із колекції Serta Perfect Sleeper із шарами з латексу та бавовни дозволить вам насолоджуватися збалансованою температурою сну протягом ночі.

Система 5-Zone Pocket Springs забезпечує ідеальну підтримку всього тіла і усуває будь-які незручності, спричинені статурою та положенням уві сні вашого партнера.

Eurotop забезпечує підтримку спини та шиї, утримуючи хребет у правильному положенні, створюючи відчуття «сну у хмарах».

Верхній пишний шар матраца з технологією Vcure, виключає попадання та розмноження у шкідливих бактерій у матраці, забезпечуючи абсолютно здорове середовище для сну.

 • Пружини: 609 для розміру 160x200 см.
 • Висота: 32 см (± 1 см).
 • Відчуття жорсткості: вище середньої жорсткості, за рахунок Serta Eurotop невелике занурення в матрац і обволікання, водночас пружна анатомічно правильна підтримка.
 • Максимальна підтримувана вага на людину: до 140 кг.

Характеристики

Бренд

Serta

Вага на спальне місце

до 140 кг

Висота, см

32

100% безпечна покупка з Serta

  • Доставка

   Бесплатная доставка до подъезда в Киеве, Днепре, Одессе. В другие населенные пункты Украины осуществляется бесплатная доставка до склада компании перевозчика «Новая Почта» при заказе от 5000 грн. Возможен самовывоз товаров со складов. Подробнее

  • Повернення

   Будь-яка покупка безпосередньо на Serta.com покривається нашої 120-денної пробної версією на дому. Починаючи з дня доставки, ми рекомендуємо спати на новому матраці не менше 30 днів, щоб ваше тіло могло пристосуватися. Якщо ви вирішите, що цей матрац вам не підходить, і ви берете участь в 120-денний домашній пробної версії, зв'яжіться з нами по телефону або електронною поштою, і ми зможемо організувати повернення. Зверніть увагу, що 120-денна домашня пробна версія поширюється тільки на покупки, зроблені на Serta.com.