Facebook Instagram Medium Twitter Youtube iComfort Snowflake Icon

Матрац Serta Perfect Sleeper V-Shape

Знижка 10%

Який розмір вам потрібен?
42 660 грн.
47 400 грн.

Економія: 4 740 грн.

Serta Perfect Sleeper V-Shape
Особливості матраца Serta V-Shape
Поєднання виняткових властивостей натуральних матеріалів із чудовими традиційними технічними рішеннями.
Vcure Technology
Забезпечує абсолютно здорове середовище для сну.
Turn Free Usage
Не потрібно перевертати матрац.
Euro Topper
Покращує унікальні відчуття від сну.

Верхній комфортний шар Serta Vcure Technology

Верхній пишний шар матраца з технологією Vcure, виключає попадання та розмноження у шкідливих бактерій у матрац, забезпечуючи абсолютно здорове середовище для сну.
Serta High Pocket Springs System

Високий пружинний блок із технологією 5 Zone Support ідеально повторює контур тіла, забезпечує анатомічно правильне положення під час сну та мінімізує передачу рухів через матрац.Фірмовий пружинний блок Serta
5 Zone High Pocket Springs System
Наповнення матраца Serta V-Shape
Відчуття жорсткості: вище за середню жорсткість, незначне занурення в матрац і обволікання, відсутність відчуття зворотного тиску за рахунок піни Memory, водночас пружна анатомічно правильна підтримка.

High Pocket Springs System
Система High Pocket Springs (572 пружини при розмірі 160х200) забезпечують ідеальну підтримку, повторює контур тіла, забезпечує анатомічно правильне положення під час сну та мінімізує передачу рухів через матрац.
Serta 5 Zone Support
5 - зонна підтримка разом із системою Serta Pocket Springs забезпечує змінну підтримку для різних частин тіла: голови, плечей, нижньої частини спини, стегон та ступнів. Це допомагає забезпечити правильне вирівнювання хребта та додаткову підтримку там, де вам це потрібно найбільше, роблячи ваш сон комфортним та розслаблюючим.
Gel Infused Memory Foam
Піна з ефектом пам'яті наповнена гелевими мікрогранулами. Як і традиційна піна з ефектом пам'яті, набуває форми вашого тіла мінімізує зворотній тиск і забезпечує комфорт та терапевтичну підтримку. Гелеві кульки забезпечать вам прохолоду протягом ночі та обмежать відчуття рухів партнера.
Шар шовку
Шовк - це дуже міцне натуральне волокно, яке забезпечує підвищений комфорт і контроль вологості, допомагаючи створити більш прохолодне середовище для сну. Витончений та неймовірно м'який, він дарує відчуття природної м'якості перед сном, адаптуючись до температури навколишнього середовища, забезпечуючи прохолоду влітку та особливий комфорт протягом усього року.
Serta Vcure Technology
Верхній пишний шар матраца з технологією Vcure, виключає попадання та розмноження у шкідливих бактерій у матраці, забезпечуючи абсолютно здорове середовище для сну.
Ортопедичні піни Serta
Для надання необхідного рівня жорсткості та комфорту використовується комбінація ортопедичних пін різних властивостей, щільності та пружності. Всі піни мають антибактеріальні властивості і мають міжнародний сертифікат безпеки.
Euro Topper
Покращує унікальні відчуття від сну на матраці, забезпечуючи додатковий комфорт та амортизацію. Це також продовжує термін служби матраца, захищаючи його від вологи та зносу.
Serta Foam Encasement
Представляет собой блоки пены повышенной плотности, которые расположены по периметру боковин матраса. Serta Foam Encasement обеспечивает поддержку краев, поэтому вы можете спать рядом с краем, не чувствуя, что вот-вот скатитесь.
5 причин купити матрац Serta V-Shape
Якщо Ви досі сумніваєтеся у покупці, ось вам 5 причин купити матрац Serta прямо зараз.
1. We Make the World's Best Mattress
Девіз нашої компанії – «Ми робимо найкращі у світі матраци». І ці слова абсолютно виправдані 90-річною успішною роботою нашої компанії в більш ніж 150 країнах світу. Тому купуючи матрац Serta будьте впевнені, що ви купуєте кращий.
2. Сон, як у п'ятизірковому готелі
Наша компанія є офіційним постачальником мереж готелів Hilton, Intercontinental, Marriott, Bellagio, Omny Hotels & Reserts та багатьох інших. Тому відпочинок на матраці Serta, такий комфортний як у п'ятизірковому готелі.
3. Міжнародний сертифікат Sertipur
Матеріали, які використовуються у наших матрацах ретельно перевіряються та не містять жодних шкідливих речовин, це підтверджено міжнародним сертифікатом безпеки матеріалів Sertipur. Тому будьте спокійні за своє здоров'я під час сну на матраці Serta.
4. Довговічність
У матрацах Serta використовуються найпередовіші технології та матеріали. Усі матраци проходять ретельну перевірку на витривалість, тому будьте впевнені, що при правильній експлуатації Serta прослужить вам від 10 років і не втратить своїх властивостей.
5. Serta вирішує основні проблеми сну
Ворочаєтесь під час сну, спите як у гамаку, занадто жарко, прокидаєтеся від рухів партнера, відчуваєте, що скочуєтесь з краю матраца – забудьте про ці проблеми, якщо у вас матрац Serta.
Досить рахувати овець ночами.
Купуйте Serta!

Опис

Гарантія на моделі матраців Serta становить 10 років, у разі використання захисного чохла, придбаного спільно з матрацом у фірмовому салоні Serta.

Анатомічний матрац V-Shape з колекції Perfect Sleeper був розроблений, щоб покращити ваш сон та зробити ваш відпочинок максимально комфортним! Підтримка, комфорт та терморегулюючі властивості – ось деякі з характеристик матраца V-Shape, які забезпечать вам найприємніший сон.

Піна Memory приймає форму вашого тіла і зберігає збалансовану температуру протягом усієї ночі. Шовковий шар є природним ізолятором створює комфортне та приємне середовище для сну.

Система 5-Zone Pocket Springs забезпечує ідеальну підтримку всього тіла та усуває будь-які незручності, спричинені різною вагою, статурою та положенням уві сні вашого сплячого партнера.

Верхній пишний шар матраца з технологією Vcure, виключає потрапляння та розмноження у шкідливих бактерій у матраці, забезпечуючи абсолютно здорове середовище для сну.

 • Пружини: 572 для розміру 160x200 см.
 • Висота: 31 см (± 1 см).
 • Відчуття жорсткості: вище середньої жорсткості, незначне занурення в матрац і обволікання, відсутність відчуття зворотного тиску за рахунок піни Memory, водночас пружна анатомічно правильна підтримка.
 • Максимальна підтримувана вага на людину: до 140 кг.

Характеристики

Бренд

Serta

Колекція

Perfect Sleeper

Жорсткість

вище середньої жорсткості

Вага на спальне місце

до 140 кг

Висота, см

31

100% безпечна покупка з Serta

  • Доставка

   Доставка до під'їзду Київ (200 грн.), Дніпро (200 грн.), Одеса (300 грн.).
   Доставка Новою поштою за тарифами перевізника.
   Умови доставки та оплати

  • Повернення

   Повернення або обмін можливий протягом 14 днів з моменту отримання товару.
   Умови обміну та повернення