Facebook Instagram Medium Twitter Youtube iComfort Snowflake Icon

Матрац Serta Perfect Sleeper V-Shape

Який розмір вам потрібен?
Ціна 35 130 грн.

Опис

Анатомічний матрац V-Shape з колекції Perfect Sleeper був розроблений, щоб покращити ваш сон та зробити ваш відпочинок максимально комфортним! Підтримка, комфорт та терморегулюючі властивості – ось деякі з характеристик матраца V-Shape, які забезпечать вам найприємніший сон.

Піна Memory приймає форму вашого тіла і зберігає збалансовану температуру протягом усієї ночі. Шовковий шар є природним ізолятором створює комфортне та приємне середовище для сну.

Система 5-Zone Pocket Springs забезпечує ідеальну підтримку всього тіла та усуває будь-які незручності, спричинені різною вагою, статурою та положенням уві сні вашого сплячого партнера.

Верхній пишний шар матраца з технологією Vcure, виключає потрапляння та розмноження у шкідливих бактерій у матраці, забезпечуючи абсолютно здорове середовище для сну.

 • Пружини: 609 для розміру 160x200 см.
 • Висота: 31 см (± 1 см).
 • Відчуття жорсткості: вище середньої жорсткості, незначне занурення в матрац і обволікання, відсутність відчуття зворотного тиску за рахунок піни Memory, водночас пружна анатомічно правильна підтримка.
 • Максимальна підтримувана вага на людину: до 140 кг.

Характеристики

Бренд

Serta

Колекція

Perfect Sleeper

Жорсткість

вище середньої жорсткості

Вага на спальне місце

до 140 кг

Висота, см

31

100% безпечна покупка з Serta

  • Доставка

   Бесплатная доставка до подъезда в Киеве, Днепре, Одессе. В другие населенные пункты Украины осуществляется бесплатная доставка до склада компании перевозчика «Новая Почта» при заказе от 5000 грн. Возможен самовывоз товаров со складов. Подробнее

  • Повернення

   Будь-яка покупка безпосередньо на Serta.com покривається нашої 120-денної пробної версією на дому. Починаючи з дня доставки, ми рекомендуємо спати на новому матраці не менше 30 днів, щоб ваше тіло могло пристосуватися. Якщо ви вирішите, що цей матрац вам не підходить, і ви берете участь в 120-денний домашній пробної версії, зв'яжіться з нами по телефону або електронною поштою, і ми зможемо організувати повернення. Зверніть увагу, що 120-денна домашня пробна версія поширюється тільки на покупки, зроблені на Serta.com.